Beneva Yapı İnşaat

Hakkımızda

Beneva Yapıeneva Yapı, bir aile şirketi olarak 2007 yılında faaliyet göstermeye başladı. Benava yapı’nın faaliyete başlayacağı sürece kadar tamamlamış olduğu daha önceki uluslararası bireysel proje yönetimindeki başarıları ve ödülleri, şirketin kurulumunda öncü sebepler oldu. Beneva Yapı, 3 s kuralı ( Sabır, Saygı, Sakinlik) üzerine konumlandırdığı şirket iş ahlakını, dünya standartlarındaki kalitesi ile güçlendirerek , önümüzdeki yıllarda Türkiye’ nin en büyük kurumları arasında olmayı hedeflemektedir.

AŞAĞI SÜRÜKLE

Hakkımızda

Büyük bir ailenin asırlık serüvenidir Beneva...

01.

Beneva Yapı, bir aile şirketi olarak 2007 yılında faaliyet göstermeye başladı. Benava yapı’nın faaliyete başlayacağı sürece kadar tamamlamış olduğu daha önceki uluslararası bireysel proje yönetimindeki başarıları ve ödülleri, şirketin kurulumunda öncü sebepler oldu.

Beneva Yapı, 3 s kuralı ( Sabır, Saygı, Sakinlik) üzerine konumlandırdığı şirket iş ahlakını, dünya standartlarındaki kalitesi ile güçlendirerek , önümüzdeki yıllarda Türkiye’ nin en büyük kurumları arasında olmayı hedeflemektedir.

Endüstriyel tesisler, enerji santralleri, iş merkezleri ve çok katlı binalar, kamu binaları, kentsel dönüşüm projeleri,  petrol-gaz-kimyasal projeleri ve alışveriş merkezleri gibi bir çok alanda faaliyet gösteren Beneva Yapı; yurt dışı başarılarını Türkiye’de devam ettirmek için geleceğe her gün yeniden merhaba demenin keyfiyle yoluna devam ediyor.

76
Tamamlanan Projeler
3
Devam Eden Projeler
9
Ulusal & Uluslararası Ödüller
26
Danışmanlık Hizmetleri

Değerlerimiz

Sizin değerlerinizden bir fakı olmadığını söylesek...

02.
 • Hayaller suya düşerek yüzmeyi öğrenirler.
  Tecrübe sahibi olmaktır Beneva…

 

 • Saygı düzenin anahtarıdır.
  Saygı dolu bir düzen inşa etmektir Beneva…

 

 • Eğer zamanınız varsa, her yer yürüyüş mesafesi içindedir.
  Zamanı iyi değerlendirmektir Beneva…

 

 • Hata yoktur, değişen doğrular vardır.
  Doğrularını değiştirerek gelişmektir Beneva…